Droga Krzyżowa ulicami Milejowa

Tradycją w Milejowie stało się organizowanie nabożeństwa drogi krzyżowej ulicami miasta. Takie wydarzenie odbywa się każdego roku w Wielki Piątek, a dla uczestników jest okazją do publicznego wyznania swojej wiary w zbawczą Mękę Chrystusa.

Tak było i tym razem. W uroczystości licznie uczestniczyli mieszkańcy Milejowa i okolic, przedstawiciele ruchów i stowarzyszeń katolickich oraz przedstawiciele poszczególnych stanów z naszej parafii. Zgromadzeniu liturgicznemu przewodniczył ks. Proboszcz Andrzej wraz z ks. Adamem, który przygotował ministrantów do posługi w tym ważnym wydarzeniu. Droga krzyżowa zakończy się w kościele parafialny Liturgią Wielkiego Piątku.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wielkiego wydarzenia.