Ogłoszenia parafialne 23 VIII 2020 r.

  1.  Przeżywamy obecnie w Kościele 21 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
  2. W środę, 26 sierpnia przeżywamy uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. w tym dniu będą sprawowane o godz. 8.00 i o godz. 18.00. Zapraszamy.
  3. W przyszłą niedzielę, 30 sierpnia w Starościcach będzie sprawowana o godz. 12.00 uroczysta Suma odpustowa ku czci Matki Bożej Częstochowskiej. Homilię wygłosi ksiądz kan. Kazimierz Podstawka.
  4. Lubelska Caritas organizuje akcję pomocy dzieciom z ubogich i wielodzietnych rodzin pod nazwą: „Tornister pełen uśmiechów”. W dniu dzisiejszym ofiary, które złożymy do puszki są przeznaczone dla dzieci z tych rodzin. Bóg zapłać za pomoc i ofiarność.
  5. Przypominamy młodzieży i rodzicom, iż sakrament bierzmowania w naszej parafii odbędzie się 14 września, o godz. 17.00. Sakramentu bierzmowania udzieli ks. bp Józef Wróbel. Spotkanie rodziców młodzieży bierzmowanej odbędzie się w środę, 26 sierpnia po mszy św. o godz. 18.00. Spotkania z młodzieżą przygotowującą się do przyjęcia tego sakramentu odbędą się w tym tygodniu w czwartek i piątek o godz. 16.00.
  6. Wójt Gminy Milejów ogłasza nabór dzieci do Gminnego Żłobka z siedzibą w budynku Szkoły Podstawowej w Jaszczowie. Szczegółowe informacje w gablocie ogłoszeń.