Ogłoszenia duszpasterskie 9 X 2022 r.

  1. Przeżywamy obecnie w Kościele 28 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
  2. W dniu dzisiejszym w ramach rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową w naszej parafii będą rozprowadzane Kremówki Papieskie w cenie 7zł za sztukę. Jest to cegiełka wsparcia Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej.
  3. Za tydzień będziemy wspólnie przeżywać XXII Dzień Papieski. Swoim darem serca będziemy mogli wesprzeć młodzież z niezamożnych rodzin, która pragnie rozwijać swoje talenty i zdobywać wiedzę.
  4. W czwartek, 13 października zapraszamy na ostatni w tym roku Dzień Fatimski. Msza św. będzie sprawowana o godz. 17.00, po mszy św. odbędzie się procesja fatimska i modlitwa różańcowa.
  5. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zgłębiać Pismo Święte i poznać, o czym mówi Pan Bóg w swoim Słowie na spotkania Kręgu Biblijnego. Spotkania będą odbywały się w II i IV czwartek miesiąca ok. godz. 18:00. Najbliższe spotkanie w czwartek po nabożeństwie fatimskim. Zapraszamy.
  6. 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Chcemy pamiętać w modlitwie o naszych dyrekcjach, nauczycielach i wychowawcach. Tak bardzo jest każdemu z nas potrzebna modlitwa, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w wychowaniu dzieci i młodzieży.
  7. W dzisiejszą niedzielę odbywa się liczenie wiernych – dominicantes i communicantes (uczęszczających do kościoła i przystępujących do Komunii Świętej).
  8. Składamy serdeczne podziękowanie naszym dzisiejszym ofiarodawcom za złożone ofiary, które są przeznaczone na misje święte. Bóg zapłać.