Ogłoszenia duszpasterskie 9 V 2021 r.

  1.  Dzisiaj w Kościele przeżywamy wspólnie VI Niedzielę Wielkanocną.
  2. W czwartek, 13 maja, w naszym kościele odbędzie się pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie, z procesją różańcową wokół świątyni.
  3. W przyszłą niedzielę, tj. 16 maja dzieci z klas trzecich z naszej wspólnoty parafialnej przystąpią do I Komunii Św. podczas mszy św. o godz. 12.00. Mamy gorącą prośbę, aby w miarę możliwości, kto nie jest związany z dzieckiem komunijnym wybrał inną godzinę uczestnictwa we mszy św. Ze względu na I Komunię Św. w naszym kościele nie będzie mszy św. o godz. 10.45. Porządek rozdawania Komunii Św. w czasie tej uroczystości jest następujący: jeden kapłan udziela Komunii Św. dzieciom, drugi natomiast udziela na początku Komunii Św. na rękę, a potem przystępują ci, którzy przyjmują Komunię Św. do ust.
  4. Sakrament pokuty dla dzieci, rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę, o godz. 9.15. Wcześniej, o godz. 9.00 odnowimy przyrzeczenia chrzcielne. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec chrzcielnych.
  5. We wtorek, w środę i w piątek odbędą się próby przed I Komunią Św. o godz. 16.00.
  6. W przyszłą niedzielę poświęcenie pól w Antoniowie i w Kol. Antoniów o godz. 18.30.
  7. W bieżącym tygodniu odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania – w środę, 12 maja po mszy św. wieczornej.
  8. Przez cały miesiąc maj odbywa się przed kościołami zbiórka do puszek na Fundusz „Wakacyjne Dzieło Pomocy Dzieciom”, tzw. Nadzieja Radości. Dziękujemy za pomoc i wsparcie.