Ogłoszenia duszpasterskie 9 IV 2023 r.

  1. Chrystus Pan prawdziwie zmartwychwstał. Dzień dzisiejszy – Wielkanoc, przezywamy w Kościele jako triumf wiary i wielką tajemnicę zmartwychwstania Chrystusa.

Na radosne Święta Zmartwychwstania składamy miłym gościom i wiernym z rodziny parafialnej życzenia. Zmartwychwstały Chrystus niech każdego z Was obdarza łaską swoich darów. Niech ta radość pełna miłości ubogaci was pokojem, niezłomną wiarą i siłą ducha. Życzymy Wam spokojnych, rodzinnych świąt Wielkanocnych.

Wyrażamy podziękowanie tym wszystkim, którzy brali aktywny udział w czasie uroczystości i procesji rezurekcyjnej. W szczególny sposób pragnę podziękować naszej Straży za wierną służbę przy grobie Pana Jezusa i zaangażowanie się w procesję. Bóg zapłać.

Dziękuję wiernym, liturgicznej służbie, lektorom, ministrantom i całej obsłudze procesji za piękne świadectwo żywej wiary i wszelką pomoc. Bóg zapłać.

Jutro drugi dzień świąteczny – poniedziałek wielkanocny. Msze Święte w tym dniu będą sprawowane o godz. 8.00, 9.30, 10.45, 12.00 i 17.00. Starościce godz. 10.45. Taca z tego dnia jest przeznaczona na KUL.