Ogłoszenia duszpasterskie 9 II 2020

1. Przeżywamy obecnie w Kościele 5 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
  2. We wtorek, 11 lutego wspominamy w liturgii Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes. Jest to również Światowy Dzień Chorego. W czasie Eucharystii o godz. 7.00 i 17.00 modlimy się za wszystkich chorych z naszej parafii i tych, którzy się nimi opiekują. Udzielamy sakramentu namaszczenia chorych osobom chorym i starszym. Warunek przyjęcia sakramentu to stan łaski uświęcającej.
  3. Za tydzień, 16 lutego przed kościołami całej naszej Archidiecezji będą zbierane ofiary na Fundusz Wschodni.
  4. Tradycyjnie w naszej parafii od I Niedzieli Wielkiego Postu rozpoczną się nauki przedmałżeńskie. Prosimy o zgłoszenie się narzeczonych.