Ogłoszenia duszpasterskie 8 XII 2019

1. Przeżywamy II Niedzielę Adwentu. Jest to czas na przygotowanie przyjścia Pana Jezusa. W dniu dzisiejszym przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny.
  2. Dzisiejsza niedziela ma dla nas szczególną wymowę ponieważ rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Jest to dla całej naszej wspólnoty parafialnej czas modlitwy, skupienia i powrotu do Pana Boga.
  3. Zapraszamy i prosimy o zapisy w zakrystii chorych. Chcemy ich odwiedzić przed świętami Bożego Narodzenia z posługą sakramentalną.
  4. W okresie Adwentu zwyczajem lat ubiegłych można przynosić dary żywnościowe, które zostaną przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom z naszej parafii. Dary składamy w kościele.
  5. W naszym kościele można nabyć świece wigilijne. Są one rozprowadzane przez czas rekolekcji przez Akcję Katolicką.
  6. W dniu dzisiejszym w całej naszej archidiecezji są zbierane ofiary do puszek jako Pomoc Kościołowi na Wschodzie. Dziękujemy za pomoc w której wyraża się ewangeliczna miłość i dobroć naszych
  7. Dziękujemy wszystkim dzisiejszym ofiarodawcom za złożone ofiary, które są przeznaczone na Fundusz Obrony Życia.
  8. Wójt Gminy Milejów wraz z Kierownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej i Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Milejowie serdecznie zaprasza wszystkich bezdomnych, samotnych, potrzebujących, spragnionych zwykłej, ludzkiej życzliwości i odrobiny ciepła na spotkanie wigilijne 16 grudnia 2019 r. (poniedziałek) o godz. 11.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie.