Ogłoszenia duszpasterskie 8 XI 2020 r.

  1.  Dzisiaj przypada w Kościele 32 Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego.
  2. W środę, tj. 11 listopada obchodzimy rocznicę odzyskania niepodległości. Wdzięczni Panu Bogu za wolność modlimy się na Mszy Św. o godz. 9.00, by nasza Ojczyzna była wierna Krzyżowi, Ewangelii i Kościołowi. Serdecznie zapraszamy na liturgię wszystkich, którym dobro naszej Ojczyzny leży głęboko na sercu.
  3. W dniu dzisiejszym przed kościołami całej naszej Archidiecezji są zbierane ofiary do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Pragniemy pomóc naszą modlitwą i składanym ofiarnym groszem naszym braciom w wierze, którzy cierpią, ponoszą upokorzenia, są prześladowani za to, że wierzą w Pana Boga. Kościół w sensie solidarności jest z nimi i chce im pomóc. Bóg zapłać za dar serca na ten cel.
  4. Wyrażamy wdzięczność wszystkim tym osobom z naszej parafii, którzy są zatroskani o jej funkcjonowanie i rozwój. Dziękujemy za każdy gest miłej ofiarności. Ze względu na pandemię i brak uczestnictwa wiernych w kościele parafia potrzebuje nieustannej pomocy i wsparcia. Prosimy zawsze o pomoc i zrozumienie. Ofiary składamy na konto parafii.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy do puszki będą przeznaczone na pomoc osobom bezdomnym.