Ogłoszenia duszpasterskie 8 IX 2019

  1. Przeżywamy obecnie w Kościele 23 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
  2. W piątek, 13 września o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza Św., po liturgii Eucharystii odbędzie się nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła. Zapraszamy.
  3. 14 września, tj. w sobotę przypada w liturgii święto Podwyższenia Krzyża Św. Krzyż jest zawsze dla nas znakiem rozpoznawczym, znakiem naszej wiary, Zbawienia, Odkupienia i Śmierci Jezusa Chrystusa.
  4. W związku z ogólnopolską akcją „Polska pod Krzyżem” w naszej parafii chcemy i my zgromadzić się na wspólnej modlitwie. Zapraszamy na gromadzenie się przy krzyżach na terenie naszej parafii o godz. 15.00 na wspólną modlitwę.
  5. 14 września w parafii pw. św. Józefa w Łęcznej o godz. 20.00 odbędzie się kolejny Apel Młodych. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Więcej informacji na Facebook – Apel Młodych.
  6. Zapraszamy do udziału w turnieju piłkarskim o Puchar Ks. Proboszcza parafii Milejów. Turniej odbędzie się 22 września o godz. 16.00. Zgłoszenia drużyn przyjmuje p. Ryszard Kurzępa.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie Rady Duszpasterskiej.
  8. W przyszłą niedzielę we wszystkich kościołach naszej archidiecezji będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.