Ogłoszenia duszpasterskie 7 X 2018r.

  1. Dziś przypada w Kościele 27 Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego.
  2. Intencja na bieżący miesiąc. Modlimy się: „Aby osoby konsekrowane rozbudziły swój zapał misyjny i były obecne wśród ubogich, zepchniętych na margines i tych, którzy nie mają głosu”. Po Sumie odbędzie się wystawienie Najśw. Sakramentu i odmówimy Litanię do Najśw. Serca Pana Jezusa.
  3.  

  4. W miesiącu październiku zapraszamy na modlitwę różańcową, której wielkim miłośnikiem był św. Jan Paweł II.
  5. W sobotę, 13 października zapraszamy na ostatni Dzień Fatimski. Msza Św. będzie sprawowana o godz. 17.00 z procesją fatimską po liturgii Eucharystii.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XVIII Dzień Papieski pod hasłem Promieniowanie ojcostwa. W tym dniu wszyscy pomagamy młodzieży, która pragnie się uczyć, posiada zdolności – talenty, a rodzice nie mają środków materialnych. Dzięki waszej ofiarności 2 tysiące młodych ludzi będzie mogło zdobywać wiedzę.
  7. Wyrażamy wdzięczność i dziękujemy za przekazane ofiary dzisiaj na tacę, które są przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła. Bóg zapłać.