Ogłoszenia duszpasterskie 6 X 2019

  1. Przeżywamy wspólnie 27 Niedzielę Zwykłą w roku liturgicznym
  2. Intencja na bieżący miesiąc: „Aby tchnienie Ducha Św. wzbudziło nową wiosnę misyjną w Kościele”. Po Sumie odbędzie się wystawienie Najśw. Sakramentu i pomodlimy się Litanią do Najśw. Serca Pana Jezusa.
  3. W miesiącu październiku zapraszamy na modlitwę różańcową. To zaproszenie kierujemy do dzieci, młodzieży i wszystkich chętnych. Pragniemy swoje życie duchowe nieustannie odnawiać i powierzyć się Matce Bożej Różańcowej.
  4. W przyszłą niedzielę 13 października zapraszamy na ostatni w tym roku dzień fatimski. Msza Św. będzie sprawowana o godz. 17.00, po Mszy Św. odbędzie się procesja fatimska i modlitwa różańcowa.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski pod hasłem Wstańcie, chodźmy! W tym dniu wszyscy pomagamy młodzieży, która pragnie się uczyć, posiada zdolności, talenty, a rodzice nie mają środków materialnych.
  6. Składamy podziękowanie naszym wiernym za złożone ofiary, które są przeznaczone na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  7. Przypominamy, że w dniu dzisiejszym po różańcu odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami.