Ogłoszenia duszpasterskie 6 IX 2020 r.

1. Przeżywamy obecnie w Kościele 23 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
  2. We wtorek, 8 września obchodzimy w Kościele  Narodzenie NMP, w tradycji polskiej jest to święto Matki Bożej Siewnej. Msze św. w naszym kościele sprawowane będą o godz. 8.00 i 18.00. Po każdej mszy świętej odbędzie się poświęcenie ziarna siewnego.
  3. W przyszłą niedzielę, 13 września po mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową.
  4. Przypominamy, iż w dniu dzisiejszym po mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  5. W bieżącym tygodniu odbędą się spotkania młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania: w środę i piątek – po mszy św. o godz. 18.00 i w sobotę spowiedź od godz. 9.00.
  6. Za tydzień ofiary, które złożymy do puszek przeznaczone będą na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.