Ogłoszenia duszpasterskie 6 I 2019

1. Dzisiejsza niedziela jest uroczystością Objawienia Pańskiego, zwana w tradycji polskiej świętem Trzech Króli. W tym dniu w naszej parafii rozpoczniemy Orszak Trzech Króli Mszą Św. o godz. 12.00. Chcemy również podziękować wszystkim dzisiejszym ofiarodawcom za złożone ofiary, które są przeznaczone na cele misyjne.
2. W dniu dzisiejszym z racji I niedzieli miesiąca modlimy się w następującej intencji: „Za młodzież, szczególnie z Ameryki Łacińskiej, aby za przykładem Maryi odpowiedziała na wezwanie Pana do przekazywania światu radości Ewangelii.
3. W przyszłą niedzielę, obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. Kończy się jednocześnie okres Bożego Narodzenia.
4. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę będą przeznaczone na Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
5. W przyszłą niedzielę w parafii pw. św. Józefa w Łęcznej po Mszy Św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe dla sympatyków i pątników Lubelskiej Pieszej Pielgrzymki. Mile widziane będą potrawy świąteczne.