Ogłoszenia duszpasterskie 3 X 2021 r.

  1. Przeżywamy obecnie w Kościele 27 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. Dzisiaj w I niedziele miesiąca października modlimy się w następującej intencji: „Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii”.
  2. W miesiącu październiku zapraszamy na modlitwę różańcową. To zaproszenie kierujemy do dzieci, młodzieży i wszystkich chętnych. Pragniemy swoje życie duchowe nieustannie odnawiać, pogłębiać swoją wiarę i powierzyć się Matce Bożej Różańcowej.
  3. Za tydzień będziemy wspólnie przeżywać XXI Dzień Papieski. Swoim darem serca będziemy mogli wesprzeć młodzież z niezamożnych rodzin, która pragnie zdobywać wiedzę.
  4. Zgodnie z zapowiedzią i różnego rodzaju zobowiązaniami finansowymi 10 października będzie zbierana taca tzw. inwestycyjna.
  5. Składamy podziękowanie naszym wiernym za złożone ofiary, które są przeznaczone na seminarium duchowne w Lublinie.