Ogłoszenia duszpasterskie 3 II 2019

1. Przeżywamy obecnie w Kościele 4 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
2. W dniu dzisiejszym w I niedzielę miesiąca lutego modlimy się w następującej intencji: „Aby z wielkodusznością były otaczane opieką ofiary handlu ludźmi, przymusowej prostytucji i przemocy”. Po Sumie odbędzie się wystawienie Najśw. Sakramentu i odmówimy Litanię do Najśw. Serca Panan Jezusa.
3. Młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania 8 czerwca na Mszy Św. o godz. 17.00. Sakramentu bierzmowania udzieli ks. abp Stanisław Wielgus.
4. Dziękujemy rodzicom dzieci I-komunijnych za pracę na rzecz parafii. Rodzice rozbierali scenerię ze świąt Bożego Narodzenia. Bóg zapłać.
5. W przyszłą niedzielę przed kościołami naszej archidiecezji zbierane będą ofiary do puszek na Fundusz Wschodni.
6. W parafii św. Barbary w Łęcznej organizowane są Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy dla wszystkich osób chcących pogłębić swoją wiarę. Potrwają one przez siedem kolejnych czwartków, pierwsze spotkanie odbędzie się 14 lutego o godz. 19.00 w auli domu parafialnego. Zapraszamy.