Ogłoszenia duszpasterskie 27 IX 2020 r.

  1. Przeżywamy obecnie w Kościele 26 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
  2. W bieżącym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. Z sakramentu pokuty w I piątek korzystamy zawsze pół godziny przed mszą św. W I sobotę o godz. 8.00 na mszy św. modlimy się w intencji Kół Żywego Różańca. Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Przyszła niedziela jest I miesiąca października. Po sumie odbędzie się wystawienie Najśw. Sakramentu i Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa.
  4. 1 października, tj. w czwartek rozpoczynamy w naszych kościołach nabożeństwa różańcowe. W naszym kościele różaniec będzie odmawiany po mszy św. o godz. 17.00. Tych, którzy nie mogą przyjść do świątyni z różnych względów prosimy o wspólne odmawianie różańca w domach.
  5. Przypominamy, iż od 1 października msza św. po południu będzie sprawowana o godz. 17.00.
  6. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę przeznaczone będą na seminarium duchowne w Lublinie.