Ogłoszenia duszpasterskie 26 VII 2020

  1. Przeżywamy obecnie w Kościele 17 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
  2. W bieżącym tygodniu wypada I sobota miesiąca sierpnia. W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 odbędzie się Msza Św. ze zmianą tajemnic różańcowych.
  3. W przyszłą niedzielę  – I miesiąca sierpnia – po Mszy Św. o godz. 12.00 odbędzie się wystawienie Najśw. Sakramentu i odmówimy Litanię do Najśw. Serca Pana Jezusa.
  4. Przed nami miesiąc sierpień. Ma on dla nas wszystkich szczególny wymiar na płaszczyźnie religijnej i historycznej. Jest to miesiąc trzeźwości narodowej, której patronuje św. Maksymilian Maria Kolbe.
  5. 15 sierpnia w uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny odbędą się Dożynki Parafialne – Święto Plonów. Tak jak co roku zapraszamy do aktywnego włączenia się w tę uroczystość całą naszą parafię, chodzi również o wykonanie wieńców dożynkowych. Sumie odpustowej będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. prof. Bogusław Migut.
  6. W piątek 31 lipca po Mszy Świętej wieczornej, w kościele parafialnym w Milejowie, odbędzie się koncert chóru z Kościoła Ojców Dominikanów w Lublinie. Chór wykona pieśni maryjne, w różnych językach i różnych tradycjach chrześcijańskich. Tytuł koncertu AVE MARIS STELLA. Koncert odbędzie się w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej organizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Milejowa. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy, na to niecodzienne wydarzenie w naszej wspólnocie parafialnej.
  7. Ks. Krzysztof obchodził wczoraj swoje imieniny. Życzymy ks. Krzysztofowi wielu łask Bożych, niech św. Krzysztof nieustannie obdarza swoją opieką. Życzymy również wiele radości z posługi duszpasterskiej w parafii i w głoszeniu Ewangelii.
  8. W dniu dzisiejszym zwracamy się do Pana Boga przez wstawiennictwo św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących, abyśmy zawsze dotarli do wybranego celu. Św. Krzysztof jest nam wspomożycielem w naszych podróżach. Dzisiaj po każdej Mszy Św. święcimy pojazdy. Składane ofiary będą przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy.
  9. W niedzielę, 2 sierpnia po mszy świętej wieczornej odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przystępujących do I Komunii Św.