Ogłoszenia duszpasterskie 26 IX 2021 r.

  1.  Przeżywamy obecnie w Kościele 26 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
  2.  W bieżącym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy 29 września, tj. w środę św. Archaniołów Michała,  Gabriela i Rafała.
  3. W bieżącym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek miesiąca korzystamy z sakramentu pokuty pół godziny przed rozpoczęciem mszy św. W I sobotę miesiąca, 2 października o godz. 8.00 będzie sprawowana msza św. ze zmianą tajemnic różańcowych.
  4. W przyszłą niedzielę – I miesiąca października po mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się wystawienie Najśw. Sakramentu i odmówimy Litanię do Najśw. Serca Pana Jezusa.
  5. W miesiącu październiku zapraszamy na modlitwę różańcową. To zaproszenie kierujemy do dzieci, młodzieży i wszystkich chętnych. Pragniemy swoje życie duchowe nieustannie odnawiać i powierzyć się Matce Bożej Różańcowej. Różaniec będzie odmawiany po mszy św. o godz. 17.00. Jednocześnie przypominamy naszym wiernym, iż msze św. wieczorne od października będą sprawowane o godz. 17.00.
  6. Przez dwie ubiegłe niedziele były zbierane ofiary na tacę na zobowiązania finansowe, które zostały zaciągnięte na prace na naszym cmentarzu parafialnym. Wartość zebranych ofiar wyniosła 6 750 zł (sześć tysięcy siedemset pięćdziesiąt) złotych. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim darczyńcom za piękny dar serca.
  7. W ubiegłym tygodniu na naszym cmentarzu parafialnym pracowały przy wycinaniu tujek i porządkowaniu następujące osoby: w poniedziałek  i wtorek mężczyźni z Antoniowa – panowie Marcin Michałowski, Paweł Paluch, Adrian Pozorski, Bogdan Wójcik oraz Andrzej Dyczewski. W sobotę zakończyli pracę przy wycinaniu tujek rodzice dzieci I-komunijnych: p. Karol Wolek, p. Grzegorz Skrzypczak, p. Andrzej Kowalczyk, p. Tomasz Mankiewicz i p. Mariusz Kierepka wraz ze swoim sprzętem. Dziękujemy również p. Janowi Gale za wywóz wyciętych tujek.
  8. W dniu dzisiejszym po mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapraszamy.
  9. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę będą przeznaczone na seminarium duchowne w Lublinie.
  10. Wójt Gminy Milejów informuje, że w dniach od 27 września do 30 września 2021 r. w godzinach 9.00 – 15.00 osoby, które nie dokonały jeszcze spisu, będą mogły realizować ten obowiązek w budynku Urzędu Gminy.