Ogłoszenia duszpasterskie 26 IV 2020

  1. Przeżywamy obecnie w Kościele III Niedzielę Wielkanocną. Dzisiejsza niedziela już po raz dwunasty inauguruje w całej Polsce Tydzień Biblijny. Jest to dla każdego z nas czas dziękczynienia za Słowo, które pochodzi od Pana Boga. W tym roku łączymy ten Tydzień z upamiętnieniem setnej rocznicy urodzin Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II.
  2. W bieżącym tygodniu wypada I Piątek i I Sobota miesiąca maja.
  3. W I Sobotę miesiąca Msza Św. będzie sprawowana o godz. 8.00 ze zmianą tajemnic różańcowych. W tym roku uroczystość NMP Królowej Polski z 3 maja – tzn. z niedzieli – przeniesiona jest na sobotę, 2 maja. Msze Św. w tym dniu sprawowane będą w naszym kościele o godz. 8.00 i o godz. 18.00.
  4. Przed nami miesiąc maj, który jest poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w naszym kościele w zwykłe dni po Mszy Św. o godz. 18.00, natomiast w niedziele po Eucharystii o godz. 17.00
  5. Od 1 maja, tj. od piątku Msze Św. wieczorne w naszym kościele będą sprawowane o godz. 18.00.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.