Ogłoszenia duszpasterskie 25 IV 2021 r.

1.  Obecnie w Kościele przeżywamy wspólnie IV Niedzielę Wielkanocną, jest to Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw o Powołania do służby Bożej w Kościele.
  2. W tym tygodniu wypada I sobota miesiąca maja. O godz. 8.00 będzie sprawowana msza św. ze zmianą tajemnic różańcowych.
  3. W przyszłą niedzielę – I miesiąca maja – po sumie odbędzie się wystawienie Najśw. Sakramentu i odmówimy Litanię do Najśw. Serca Pana Jezusa.
  4. Przed nami miesiąc maj, który jest poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w naszym kościele w zwykłe dni po mszy św. o godz. 18.00, natomiast w niedziele po Eucharystii o godz. 17.00.
  5. Od 1 maja, tj. od soboty msze św. wieczorne w naszym kościele będą odprawiane o godz. 18.00.
  6. W bieżącym tygodniu odbędą się spotkania w kościele dzieci klas trzecich, które mają przystąpić do I Komunii Św. – we wtorek, czwartek i w sobotę o godz. 15.30.
  7. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę przeznaczone będą na seminarium duchowne w Lublinie.