Ogłoszenia duszpasterskie 24 VII 2022 r.

  1. Przeżywamy obecnie w Kościele 17 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
  2. W tym roku 15 sierpnia odbędą się dożynki gminno – parafialne, święto plonów. Gospodarzami dożynek w czasie uroczystości odpustowej w tym roku będzie Klarów. Prosimy o organizację tej uroczystości, w sensie wyboru państwa starostów, oraz przygotowanie świątyni na uroczystość związaną ze świętem plonów. 13 sierpnia zgromadzimy się na cmentarzu parafialnym, gdzie odmówimy różaniec za zmarłych o godz. 16:20, następnie będzie sprawowana Msza św. o godz. 17:00 za naszych bliskich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu.
  3. Dzisiaj po każdej mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów. Zwracamy się do dobrego Boga przez wstawiennictwo św. Krzysztofa, który jest opiekunem i patronem kierowców, abyśmy zawsze mogli dotrzeć szczęśliwie do wybranego celu. To on nas zawsze chroni i wspomaga w czasie podróży. Składane ofiary będą przeznaczone dla utrudzonych misjonarzy, szczególnie są one przeznaczone na środki transportu. Za ten dar waszych serc składamy podziękowanie. Bóg zapłać.