Ogłoszenia duszpasterskie 24 III 2019

  1. Przeżywamy obecnie w Kościele III Niedzielę Wielkiego Postu.
  2. W poniedziałek, 25 marca przypada w Kościele uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Św. w naszym kościele będą sprawowane o godz. 8.00 i o 17.00, w Starościcach o godz. 15.30.
  3. Tradycyjnie młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży rozdawać będzie po każdej Mszy Św. cytaty z dzisiejszej Liturgii Słowa. Niech będą dla nas pomocą w głębszym przeżyciu Wielkiego Postu.
  4. Dzisiaj po Mszach Św. młodzież z KSM-u będzie rozprowadzać palmy. Prosimy wiernych z naszej parafii o nabywanie tych palm.
  5. Okres Wielkiego Postu jest zawsze okazją aby pamiętać o ludziach opuszczonych, chorych i samotnych. Ofiary składane do puszki przed kościołem są przeznaczone jako dar serca dla tych najbardziej potrzebujących i samotnych. Bóg zapłać.