Ogłoszenia duszpasterskie 24 II 2019

  1. Przeżywamy obecnie w Kościele 7 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
  2. W bieżącym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. W sobotę Msza Św. o godz. 8.00 ze zmianą tajemnic różańcowych.
  3. W przyszłą niedzielę – I miesiąca marca – po Mszy Św. o godz. 12.00 odbędzie się wystawienie Najśw. Sakramentu i pomodlimy się Litanią do Najśw. Serca Pana Jezusa.
  4. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone są na lubelskie Metropolitalne Seminarium Duchowne.
  5. Przypominamy, że od I Niedzieli Wielkiego Postu (tj. od 10 marca) rozpoczynają się w naszej parafii nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych. Nauki będą prowadzone po Mszy Św. o godz. 17.00 w salce katechetycznej. Zapraszamy zainteresowanych, aby właściwie przygotować się do sakramentu małżeństwa.
  6. W dniu dzisiejszym po Mszy Św. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie rodziców tej młodzieży, która przystąpi do sakramentu bierzmowania. Jest to spotkanie obowiązkowe.
  7. W gablocie przed kościołem znajdziemy plakat z numerem KRS na przekazanie 1% na Hospicjum św. Anny w Lubartowie. W tym Hospicjum za darmo otaczani są troską chorzy dotknięci nowotworem. Zachęcamy do wsparcia Hospicjum w którym przebywają chorzy również z naszej parafii.