Ogłoszenia duszpasterskie 23 V 2021 r.

1.  Obecnie w Kościele przeżywamy wspólnie uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jest to pamiątka narodzin wspólnoty Kościoła. Dzisiaj kończy się liturgiczny okres wielkanocny.
  2. Jutro, w poniedziałek, 24 maja czcimy w Kościele Maryję jako Matkę Kościoła. Msze św. w tym dniu w naszym kościele będą sprawowane o godz. 8.00 i 18.00.
  3. Przypominamy, iż w dniu dzisiejszym po nabożeństwie majowym odbędzie się spotkanie Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy.
  4. W przyszłą sobotę, tj. 29 maja po mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie rodziców z racji rocznicy I Komunii Św.
  5. Młodzież, która przystępuje do sakramentu bierzmowania jest zaproszona na spotkanie w piątek, 28 maja, po mszy św. wieczornej.
  6. Przez cały miesiąc maj odbywa się przed kościołami zbiórka do puszek na Fundusz „Wakacyjne Dzieło Pomocy Dzieciom”, tzw. Nadzieja Radości. Dziękujemy za pomoc i wsparcie.