Ogłoszenia duszpasterskie 23 IV 2023 r.

  1. Dzisiaj w Kościele przeżywamy wspólnie III Niedzielę Wielkanocną. Dzisiejsza niedziela biblijna przeżywana jest pod hasłem Wierzę w Kościół Ojca, i Syna, i Ducha Świętego. Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych.
  2. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za pracę i rozebranie dekoracji grobu Pana Jezusa. Bóg zapłać.
  3. Za tydzień, tj. w sobotę o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy.
  4. W ubiegłym tygodniu praktycznie zakończyły się prace na naszym cmentarzu parafialnym, które były prowadzone przy ułożeniu kostki brukowej. Bliższe informacje na temat kosztów, wydatków związanych z tą inwestycją przekażę w najbliższym czasie. Ze względu na świeżo wykonaną pracę prosimy, aby przez najbliższy tydzień nie wjeżdżać na kostkę brukową. Zabrania się łączenia pomników przy głównej alejce z ułożoną kostką brukową. Prosimy o zbieranie ofiar na wykonane prace. Do tej pory bezimiennie jedna rodzina złożyła ofiarę 500 zł, druga 400 zł, wpłynęły mniejsze ofiary jak 200zł, 100zł i 50zł. Bóg zapłać za gest ofiarności.
  5. XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie, tzw. Biskupiak, zaprasza uczniów kończących naukę w szkołach podstawowych na Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się w środę 26 kwietnia i rozpocznie się o godz. 12.00. Podczas tego spotkania będzie można zapoznać się z ofertą szkoły na nowy rok szkolny oraz spotkać się z nauczycielami i uczniami.