Ogłoszenia duszpasterskie 22 XI 2020 r.

  1.  Dzisiaj przypada ostatnia niedziela roku liturgicznego, a jest to uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Pragniemy i my ofiarować Jezusowi Chrystusowi naszą drogę życia, samych siebie, a nawet nasze niedoskonałości. Dzisiaj w świętowanie uroczystości Chrystusa Króla włącza się Akcja Katolicka obchodząc swoje patronalne święto. Za tydzień rozpoczyna się nowy rok liturgiczny i okres Adwentu – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana.
  2. Zwyczajem lat ubiegłych od I Niedzieli Adwentu w naszej parafii można będzie nabyć świece wigilijne. Przez cały okres Adwentu odbywa się przed kościołami zbiórka do puszek; jest to Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  3. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę przeznaczone będą na seminarium duchowne w Lublinie.
  4. Dziękujemy serdecznie dzisiejszym ofiarodawcom za przekazane ofiary, które są przeznaczone na budownictwo sakralne w naszej Archidiecezji.
  5. W zakrystii są do nabycia kalendarze maryjne. Zapraszamy zainteresowanych.