Ogłoszenia duszpasterskie 22 IX 2019

 • Przeżywamy wspólnie 25 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
 • W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.45 odbędzie się katecheza sakramentalna dla dzieci, które przystąpią do I Komunii Św. Zapraszamy dzieci z klasy trzeciej wraz z rodzicami do systematycznego uczestnictwa we Mszy Św. o godz. 10.45. Jest to Msza Św. dziecięca, nie tylko z myślą o klasie trzeciej, ale i w ogóle o wszystkich dzieciach ze szkoły podstawowej.
 • 28 września, tj. w sobotę o godzinie 15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. s. Faustyny spotykają się ludzie na chodnikach, rogach ulic i placach miast, by uczcić Godzinę Miłosierdzia. W tym roku towarzyszą nam następujące intencje:
  • Za kapłanów, by wypełnili wolę Bożą przekazaną św. Faustynie
  • O pokój na świecie, zwłaszcza w krajach Bliskiego Wschodu
  • Za nasze kraje, miasta, nasze rodziny i nas samycc
  • W intencji papieskiej
 • Zapraszamy do wspólnej modlitwy.Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR organizuje rekolekcje, w dniach 27-29 września 2019 w Kodniu. Na rekolekcje zapraszamy wszystkich, którzy przeżywają trudności w małżeństwie, jak również małżeństwa szczęśliwe. Szczegółowe informacje w gablocie ogłoszeń.