Ogłoszenia duszpasterskie 20 IX 2020 r.

  1. Przeżywamy obecnie w Kościele 25 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.45 odbędzie się katecheza sakramentalna dla dzieci, które przystąpią do I Komunii Św. Zapraszamy dzieci z klasy trzeciej wraz z rodzicami do systematycznego uczestnictwa we Mszy Św. o godz. 10.45. Jest to Msza Św. dziecięca, nie tylko z myślą o klasie trzeciej, ale i w ogóle o wszystkich dzieciach ze szkoły podstawowej.
  3. 25 września, w piątek, w naszym kościele odbędzie się modlitewne czuwanie w intencji dziękczynnej w 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II oraz o oddalenie pandemii koronawirusa. Czuwanie będzie trwało od godz. 15.00 do 21.00 (z przerwą na mszę św. o godz. 18.00). Szczegółowy plan umieszczony jest w gablocie ogłoszeń. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.