Ogłoszenia duszpasterskie 2 X 2022 r.

  1. Przeżywamy obecnie w Kościele 27 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. Dzisiaj w I niedziele miesiąca października modlimy się w następującej intencji: Módlmy się, aby Kościół wierny Ewangelii i odważny w jej głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości, doświadczając coraz bardziej synodalności. Z tej racji po sumie odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy litanie do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. W bieżącym tygodniu wypada I piątek miesiąca października, korzystamy z sakramentu pokuty pół godziny przed rozpoczęciem mszy św.
  3. W miesiącu październiku zapraszamy na modlitwę różańcową. To zaproszenie kierujemy do dzieci, młodzieży i wszystkich chętnych. Pragniemy swoje życie duchowe nieustannie odnawiać, pogłębiać swoją wiarę i powierzyć się Matce Bożej Różańcowej.
  4. W przyszłą sobotę tj. 8 października po nabożeństwie różańcowym (ok. godz. 18.00) odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania. Prosimy, aby młodzież przyniosła na to spotkanie wypełnioną deklaracje kandydata do bierzmowania. Podczas spotkania będą rozdawane indeksy. Zapraszamy.
  5. W przyszłą niedzielę 9 października w ramach rocznicy wybrania Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową w naszej parafii będą rozprowadzane Kremówki Papieskie, które są cegiełką wsparcia finansowego Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Kremówki w niedzielę nad ranem przyjeżdżają do Lublina z Wadowic i trafiają do nas w cenie 7zł za sztukę. Serdecznie zachęcamy do wsparcia SMALu.
  6. Za tydzień ofiary, które złożymy na tace będą przeznaczone na misje święte.
  7. Składamy wszystkim dzisiejszym ofiarodawcom serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na tacę inwestycyjną, które są przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni.