Ogłoszenia duszpasterskie 2 II 2020

  1. Przeżywamy obecnie w Kościele 4 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
  2. W dniu dzisiejszym w Święto Ofiarowania Pańskiego modlimy się w intencji osób podejmujących służbę Panu Bogu i ludziom w różnych zakonach i zgromadzeniach. Dziękujemy dzisiejszym ofiarodawcom za przekazane ofiary na zakony kontemplacyjne.
  3. W dniu dzisiejszym w I niedzielę miesiąca lutego modlimy się w następującej intencji: „Aby wołanie braci imigrantów, którzy wpadli w ręce przemytników pozbawionych skrupułów, było usłyszane i wzięte pod uwagę”. Po Sumie odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Dziękujemy rodzicom dzieci I-komunijnych za pracę na rzecz parafii. Rodzice rozbierali scenerię ze świąt Bożego Narodzenia. Bóg zapłać.