Ogłoszenia duszpasterskie 19 V 2019

  1. Obecnie w Kościele przeżywamy wspólnie V Niedzielę w Okresie Wielkanocnym.
  2. W środę o godz. 19.00, po nabożeństwie majowym odbędzie się spotkanie rodziców młodzieży, która przystąpi 8 czerwca o godz. 17.00 do sakramentu bierzmowania.
  3. W piątek również po nabożeństwie majowym zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Obecność obowiązkowa. W sobotę, o godz. 9.00 młodzież przystąpi do egzaminu.
  4. W przyszłą niedzielę w czasie liturgii Eucharystii o godz. 9.30, 10.45 i 12.00 wystąpi zespół teatralny „Figiel” ze spektaklem pt. „Bezdenna sadzawka”. Ten spektakl jest elementem Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Kilometry Dobra, w ramach której zbiera się pieniądze na rozbudowę ośrodka dla osób niepełnosprawnych. Po Mszach Św. będzie możliwość złożenia ofiary do puszki aby wesprzeć tę inicjatywę.