Ogłoszenia duszpasterskie 18 VIII 2019

• Przeżywamy obecnie w Kościele 20 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
  • W przyszłą niedzielę, 25 sierpnia, w niedzielę w Starościcach będzie sprawowana o godz. 12.00 uroczysta Suma Odpustowa ku czci Matki Bożej Częstochowskiej. Homilię wygłosi ks. proboszcz kanonik Ryszard Rak z Częstoborowic.
  • Legion Maryi w Łęcznej organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 13 września. Wyjazd w piątek o godz. 22.00, powrót w sobotę ok. godz. 23.00. Koszt pielgrzymki 70 zł. Zapisy u p. Edwardy Borowiec.
  • Lubelska Caritas organizuje akcję pomocy dzieciom z ubogich i wielodzietnych rodzin pod nazwą: Tornister pełen uśmiechów. Za tydzień przed kościołem zbiórka ofiar na ten cel.
  • W wigilię odpustu parafialnego, tj. 14 sierpnia były zbierane ofiary na cmentarzu na wywóz śmieci. Zebrano na ten cel 1005 zł (tysiąc pięć).
  • Serdecznie dziękujemy naszym wiernym za złożone ofiary, które są przeznaczone na spłatę długu za ogrodzenie cmentarza parafialnego.
  • W dniach 22-25 sierpnia odbędzie się w parafii Garbów kolejna edycja Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Serdecznie zapraszamy młodych ludzi do uczestnictwa w tym spotkaniu. Tegorocznym tematem będzie wolność oraz dojrzałość do budowania relacji przyjacielskich, narzeczeńskich i małżeńskich. Konferencje będzie głosił pan Jacek Pulikowski, znany z zaangażowania na rzecz formacji do małżeństwa i  Informacje o programie i zapisach znajdziemy na stronie internetowej spotkania: smal.lublin.pl