Ogłoszenia duszpasterskie 17 V 2020

1.  Obecnie w Kościele przeżywamy wspólnie VI Niedzielę w Okresie Wielkanocnym.
  2. Za tydzień, 24 maja będziemy wspólnie przeżywać uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  3. 23 sierpnia dzieci z naszej wspólnoty parafialnej, o godz. 12.00 przystąpią do I Komunii Świętej. Mamy taką nadzieję, że ten termin już nie będzie przesunięty.
  4. Wyrażamy wdzięczność rodzicom dzieci komunijnych za piękną pracę na rzecz parafii. Bóg zapłać za pomoc, dobro i miłą chęć współpracy. Rodzice pracowali przy posesji parafialnej.
  5. 15 czerwca w naszej parafii, w czasie uroczystości odpustowej miała odbyć się wizytacja kanoniczna z udziałem ks. biskupa Józefa Wróbla. W tym czasie młodzież miała przystąpić do sakramentu bierzmowania. Na obecny czas nie wiemy, czy ta wizytacja się odbędzie.
  6. Od dzisiejszej niedzieli w kościołach może uczestniczyć większa liczba wiernych. Na 1 uczestnika musi przypadać 10 metrów kwadratowych powierzchni kościoła.
  7. Serdecznie zachęcamy do oglądania.
  • Składamy naszym wiernym wyrazy podziękowania za dbałość i troskę o naszą wspólnotę parafialną. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za każdy miły gest ofiarności.