Ogłoszenia duszpasterskie 17 III 2019

1. Obecnie przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu. Nie zapominajmy, iż Wielki Post jest czasem powagi, pokuty i modlitwy.
2. W dzisiejszą niedzielę nazwaną „Ad gentes” przeżywamy Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami.

Z tej okazji ofiary, które złożymy do puszki przed kościołem są przeznaczone dla polskich misjonarzy. W tym czasie chcemy im pomóc, aby ich praca w trudnych warunkach nad dziełem ewangelizacji przyniosła oczekiwane owoce. Wesprzyjmy ich trud naszym ofiarnym sercem.
3. Tradycyjnie młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży rozdawać będzie po każdej Mszy Św. cytaty z dzisiejszej Liturgii Słowa. Niech będą dla nas pomocą w głębszym przeżyciu Wielkiego Postu.
4. Przypominamy, że dziś po Mszy Św. wieczornej – konferencja dla narzeczonych w sali przy plebanii. Zapraszamy zainteresowanych.