Ogłoszenia duszpasterskie 17 II 2019

1. Przeżywamy obecnie w Kościele 6 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
  2. Zgodnie z tradycją, w naszej parafii w Wielkim Poście odbędą się nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych. Zapraszamy zainteresowanych, aby właściwie przygotować się do sakramentu małżeństwa.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie rodziców tej młodzieży, która przystąpi do sakramentu bierzmowania. Jest to spotkanie obowiązkowe.
  4. W gablocie przed kościołem znajdziemy plakat z numerem KRS na przekazanie 1% na Hospicjum Św. Anny w Lubartowie. W tym Hospicjum za darmo otaczani są troską Chorzy dotknięci nowotworem. Zachęcamy do wsparcia Hospicjum w którym przebywają Chorzy również z naszej parafii.