Ogłoszenia duszpasterskie 16 V 2021 r.

  1.  Obecnie w Kościele przeżywamy wspólnie uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Od 1 maja w parafiach naszej diecezji trwa tzw. sztafeta modlitewna w intencji III Synodu Archidiecezji Lubelskiej. Dnia 19 każdego miesiąca będziemy się modlić o owoce prac synodalnych i pomnożenie miłości do Kościoła. W naszym kościele, 19 maja, w środę pomodlimy się modlitwą różańcową, o godz. 17.30.
  3. Młodzież, która przystępuje do sakramentu bierzmowania jest zaproszona na spotkanie w piątek, 21 maja, po mszy św. wieczornej.
  4. W sobotę, 22 maja o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie rodziców młodzieży, która przystąpi do sakramentu bierzmowania. Spotkanie jest obowiązkowe ze względu na termin bierzmowania, które odbędzie się 20 czerwca o godz. 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie Rady Duszpasterskiej.
  6. Za tydzień, w niedzielę o godz. 16.00 odbędzie się poświęcenie pól – Milejów Wieś Dołem, następnie będzie sprawowana msza św. w kościele o godz. 17.00.
  7. Przez cały miesiąc maj odbywa się przed kościołami zbiórka do puszek na Fundusz „Wakacyjne Dzieło Pomocy Dzieciom”, tzw. Nadzieja Radości. Dziękujemy za pomoc i wsparcie.