Ogłoszenia duszpasterskie 16 II 2020

1. Przeżywamy obecnie w Kościele 6 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
  2. W dniu dzisiejszym po Mszy Św. o godz. 17.00 odmówimy modlitwę różańcową w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny wypraszając dla niej pomyślność i aby była zawsze wierna Panu Bogu.
  3. Zgodnie z tradycją, w naszej parafii w Wielkim Poście odbędą się nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych. Zapraszamy zainteresowanych, aby właściwie przygotować się do sakramentu małżeństwa.
  4. Dzisiaj przed kościołami w całej naszej archidiecezji są zbierane ofiary na Fundusz Wschodni. Pragniemy otwartością naszych serc pomóc tym, którzy przeżywają trudności dnia codziennego w normalnej egzystencji. Pamiętamy o parafiach, które tam funkcjonują i o tych, którzy trudzą się nad głoszeniem Ewangelii.