Ogłoszenia duszpasterskie 13 I 2019

1. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pana Jezusa w Jordanie kończy okres Bożego Narodzenia. Od jutra w liturgii rozpoczyna się tzw. Okres Zwykły, jednak tradycyjnie przedłużamy śpiew kolęd do 2 lutego, czyli do Matki Bożej Gromnicznej.
2. W bieżącym tygodniu, od piątku 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
3. Za tydzień, 20 stycznia o godz. 12.00 przy mogile powstańców styczniowych w Klarowie będzie sprawowana uroczysta Msza Św. z racji 156 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. W kościele w tym dniu będą sprawowane Msze Św. o godz. 8.00, 9.30, 10.45 i 17.00. W imieniu organizatorów i własnym zapraszamy aby oddać hołd tym wszystkim, którzy przelali krew w obronie naszej Ojczyzny.
4. Dziękujemy dzisiejszym ofiarodawcom za złożone ofiary, które są przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
5. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii księdza z Niemierowa, a jest nim ksiądz Rusłan Karmolita. Wygłosi nam słowo Boże i będzie zbierał ofiary do puszki na wykończenie kościoła.