Ogłoszenia duszpasterskie 12 V 2019

  1. Obecnie w Kościele przeżywamy wspólnie IV Niedzielę w Okresie Wielkanocnym. Jest to Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynają się w Kościele Kwartalne Dni Modlitw o powołania do Służby Bożej w Kościele.
  2. Jutro, w poniedziałek 13 maja w naszym kościele odbędzie się nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową wokół świątyni.
  3. W przyszłą niedzielę, tj. 19 maja dzieci z klasy trzeciej z naszej wspólnoty parafialnej przystąpią do I Komunii Św. podczas Mszy Św. o godz. 12.00. Mamy gorącą prośbę, aby w miarę możliwości kto nie jest związany z dzieckiem komunijnym wybrał inną godzinę uczestnictwa we Mszy Św. Ze względu na I Komunię Św. w naszym kościele nie będzie Mszy Św. o godz. 10.45.
  4. Sakrament pokuty dla dzieci, rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę o godz. 9.15. Wcześniej o godz. 9.00 odnowimy przyrzeczenia chrzcielne. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec chrzcielnych.
  5. We wtorek, w środę i w czwartek po Mszy Św. i nabożeństwie majowym odbędą się próby przed I Komunią Św.
  6. W czwartek 16 maja w liturgii wspominamy św. Andrzeja Bobolę. Modlimy się w naszej parafii w czasie Mszy Św. o godz. 18.00 w intencji naszej Ojczyzny.
  7. W przyszłą niedzielę poświęcenie pól o godz. 16.00 – Milejów Wieś dołem, o godz. 18.30 – Antoniów i o godz.18.30 – Kol. Antoniów