Ogłoszenia duszpasterskie 11 IV 2021 r.

  1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Śmierć i Zmartwychwstanie Chrystusa najdobitniej przekonuje nas o tym, że Bóg jest Miłością, potrafi nas kochać i przebaczać. Przypominamy, że o godz. 15.00 odbędzie się nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Za tydzień – Niedziela Biblijna, która rozpoczyna XIII Tydzień Biblijny. Podczas przeżywanego w całym kraju V Narodowego Dnia Czytania Pisma Świętego wysłuchujemy fragmentu z Ewangelii wg św. Marka. Zapraszamy wiernych do przyjścia na mszę św. 10 minut przed jej rozpoczęciem.
  3. Sakramentu bierzmowania młodzieży ze szkół podstawowych (z ósmych klas) udzieli 20 czerwca, w niedzielę, o godz. 17.00 ks. biskup Adam Bab.
  4. W dniu dzisiejszym, w święto patronalne Caritasu są zbierane ofiary do puszek przed kościołami. Chcemy i my pomóc ludziom, którzy cierpią głód i niedostatek. Są to ludzie potrzebujący: chorzy, słabi, samotni, opuszczeni przez los. Bóg zapłać za pomoc.