Ogłoszenia duszpasterskie 10 X 2021 r.

  1. Przeżywamy obecnie w Kościele 28 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. W tym dniu wszyscy pomagamy młodzieży, która pragnie zdobywać wiedzę, posiada talenty i zdolności, a rodzice nie mają wystarczających środków materialnych. Dziękujemy bardzo ofiarodawcom za każdą przekazaną ofiarę na to piękne dzieło, które od lat nazwane jest „żywym pomnikiem Jana Pawła II”.
  2. W środę, 13 października zapraszamy na ostatni w tym roku Dzień Fatimski. Msza św. będzie sprawowana o godz. 17.00, po mszy św. odbędzie się procesja fatimska i modlitwa różańcowa.
  3. 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Chcemy pamiętać w modlitwie o naszych dyrekcjach, nauczycielach i wychowawcach. Tak bardzo jest każdemu z nas potrzebna modlitwa, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego w wychowaniu dzieci i młodzieży.
  4. Chcemy serdecznie podziękować dzisiejszym darczyńcom i ofiarodawcom za złożone ofiary, które są przeznaczone na prace inwestycyjne w naszej parafii.
  5. Zbliża się powoli, ale nieubłagalnie okres grzewczy. Każdy z nas jest zatroskany o swoje mieszkanie i dom. Takim i mieszkaniem i domem dla nas jest świątynia parafialna. Ofiary, które złożymy przez 2 następne niedziele będą przeznaczone na olej opałowy. Chcemy w miarę naszych możliwości mieć jak najlepsze warunki do modlitwy.
  6. Został napisany regulamin cmentarza parafialnego w Milejowie. Jest on umieszczony przy cmentarzu na tablicy ogłoszeń, w gablotach parafialnych i na stronie internetowej parafii. Są to ramowe zasady dla wszystkich jak należy się zachować i postępować na terenie cmentarza. Warto się z tym regulaminem zapoznać. Zapraszamy.