Ogłoszenia duszpasterskie 10 V 2020

1.  Obecnie w Kościele przeżywamy wspólnie V Niedzielę w Okresie Wielkanocnym.
  2. 13 maja o godz. 18.00 odbędzie się Msza Św. połączona z nabożeństwem fatimskim. Nie będzie procesji wokół świątyni.
  3. W sobotę, 16 maja w liturgii wspominamy św. Andrzeja Bobolę. Modlimy się w naszej parafii w czasie Mszy Św. o godz. 18.00 w intencji naszej Ojczyzny.
  4. Za tydzień o godz. 9.30 na Mszy Św. będziemy się modlili o pomyślne urodzaje i zbiory dla Jaszczowa.
  5. Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej zachęca do stworzenia rodziny zastępczej dla dzieci, które z różnych powodów życiowych zostały pozbawione domu rodzinnego. Szczegóły na plakacie.
  6. Składamy naszym wiernym wyrazy podziękowania za dbałość i troskę o naszą wspólnotę parafialną. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za każdy miły gest ofiarności.