Ogłoszenia duszpasterskie 10 II 2019

1. Przeżywamy obecnie w Kościele 5 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.
2. W poniedziałek, 11 lutego wspominamy w liturgii Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes. Jest to również Światowy Dzień Chorego. W czasie Eucharystii o godz. 7.00 i 17.00 modlimy się za wszystkich chorych z naszej parafii i tych, którzy się nimi opiekują. Udzielamy sakramentu namaszczenia chorych osobom chorym i starszym. Warunek przyjęcia sakramentu to stan łaski uświęcającej.

3. Dzisiaj przed kościołami w całej naszej archidiecezji są zbierane ofiary na Fundusz Wschodni. Pragniemy otwartością naszych serc pomóc tym, którzy przeżywają trudności dnia codziennego w normalnej egzystencji. Pamiętamy o parafiach, które tam funkcjonują i o tych, którzy trudzą się nad głoszeniem Ewangelii.
4. W parafii św. Barbary w Łęcznej organizowane są Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy dla wszystkich osób chcących pogłębić swoją wiarę. Potrwają one przez siedem kolejnych czwartków, pierwsze spotkanie odbędzie się 14 lutego o godz. 19.00 w auli domu parafialnego. Zapraszamy.