Ogłoszenia 9 września 2018r.

1. Przeżywamy obecnie w Kościele XXIII Niedzielę Zwykła w roku liturgicznym.
  2. 13 września o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza Święta, po liturgii eucharystii odbędzie się Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła. Zapraszamy.
  3. 14 września to jest w piątek, przypada w liturgii święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Krzyż jest zawsze znakiem rozpoznawczym, znakiem naszej wiary, zbawienia, odkupienia i śmierci Chrystusa.
  4. Od dzisiejszej niedzieli to jest 9 września do 15 września obchodzimy w Kościele VIII Tydzień Wychowania pod hasłem: „W poszukiwaniu drogi”.
  5. Za tydzień ofiary zbierane do puszek będą przeznaczone na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.
  6. Ministerstwo Środowiska i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym składania wniosków o dotacje (do 47 700 złotych) oraz preferencyjne pożyczki na wymianę starego kotła lub pieca na nowoczesne źródło ciepła oraz na ocieplenie domu, w tym m. in. na wymianę okien, drzwi, ocieplenie ścian i stropów. Eksperci Funduszu przedstawią zasady składania wniosku oraz udzielą odpowiedzi na pytania.

W naszej parafii spotkanie odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury 15 września w sobotę od godziny 16 do 18.