Ogłoszenia 6 V 2018

  1. Przeżywamy obecnie w Kościele VI Niedzielę Wielkanocną. Dzisiaj w I niedzielę miesiąca maja modlimy się: „Aby wierni świeccy wypełniali swoją specyficzną misję, wykorzystując swoje twórcze zdolności, by odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata”.
  2. W bieżącym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: 8 maja (we wtorek) św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski i Archidiecezji Lubelskiej. Pamiętamy również w modlitwie o naszym ks. abp Stanisławie Budziku, który obchodzi swoje imieniny.
  3. W przyszłą niedzielę, tj. w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego po Mszy Św. wieczornej odbędzie się nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy serdecznie na wspólną modlitwę różańcową.
  4. W Kościele w tym czasie rozpoczynają się dni modlitw o dobre urodzaje, tzw. dni krzyżowe. Będziemy i my wypraszać u Pana Boga obfitość owoców ziemi i prosić o błogosławieństwo Boże dla pracy ludzkiej. W najbliższą niedzielę, tj. 13 maja odbędzie się poświęcenie pól w Klarowie o godz. 18.30 i Jaszczów – szkoła również o godz. 18.30.
  5. W bieżącym tygodniu odbędą się próby przed I Komunią Św., we wtorek, piątek i w sobotę po nabożeństwie majowym.
  6. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę przeznaczone będą na nasze lubelskie seminarium duchowne.
  7. Przez cały miesiąc maj odbywa się przed kościołami zbiórka do puszek na fundusz „Wakacyjne Dzieło Pomocy Dzieciom”, tzw. nadzieja radości. Dziękujemy za pomoc i wsparcie.
  8. Zapraszamy na stronę internetową naszej parafii pod adresem www.parafiamilejow.pl.