Ogłoszenia 30 września 2018r.

  1. Przeżywamy obecnie w Kościele XXVI Niedzielę Zwykła w roku liturgicznym.
  2. Dzisiejsza niedziela kończy miesiąc wrzesień, od jutra to jest od 1 października rozpoczynają się w naszej parafii nabożeństwa różańcowe. W naszym kościele różaniec będzie odmawiany w zwykłe dni po Mszy świętej o godzinie 17. Również w niedzielę nabożeństwo różańcowe będzie prowadzone po Mszy świętej o godz. 17. Ci którzy nie mogą przyjść do świątyni z różnych względów prosimy o wspólne odmawianie różańca w domach. Zapraszamy każdego dnia dzieci i młodzież na modlitwę, pragniemy wszyscy powierzyć drogę swojego życia, powołania Matce Bożej Różańcowej.
  3. Ojciec Święty Franciszek zachęca wszystkich wiernych na całym świecie do odmawiania przez cały październik codziennie Różańca Świętego. Chodzi o zjednoczenie się w komunii i pokucie, jako lud Boży, prosząc Matkę Bożą i Świętego Michała Archanioła, aby chronili Kościół od diabła, który zawsze stara się oddzielić nas od Boga i między nami.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota października. W I sobotę Msza św. o godz. 8 ze zmianą tajemnic różańcowych.
  5. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą października, po sumie odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy litanie do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. W dniu wczorajszym zostały zakończone prace przy naszym cmentarzu parafialnym, pracę tę wykonywali Piotr Olejnik, Józef Zgórski, Ryszard Dudek i Józef Bajdak. Dziękujemy za zrozumienie i wszelką pomoc…
  7. Dziękujemy bardzo za dzisiejsze ofiary, które są przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  8. Zbliża się okres zimowy chcemy naszą świątynię i nas wszystkich zgromadzonych ogrzać. Stąd przez dwie najbliższe niedziele tace będą przeznaczone na olej opałowy.
  9. W ubiegłą sobotę odbył się kolejny turniej piłkarski o Pucha Księdza Proboszcza parafii Milejów. Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom tego wydarzenia.