Ogłoszenia 22 IV 2018

1.   Obecnie w Kościele przeżywamy IV Niedzielę w Okresie Wielkanocnym. Jest to Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynają się w Kościele Kwartalne Dni Modlitw o powołania do Służby Bożej w Kościele.

2.   W naszej parafii troską modlitewną kapłani są otoczeni w szczególny sposób w każdy czwartek i piątek: przed Eucharystią wieczorną wierni modlą się o powołania i za powołanych do służby Bożej w Kościele oraz podczas Mszy Świętej w I czwartek miesiąca o godz. 7.00.

3.   Dziękujemy grupom parafialnym, a mamy na uwadze Legion Maryi, Akcja Katolicka, Krąg Biblijny, Koła Żywego Różańca i KSM. Wszystkie te grupy służą parafii i jednocześnie wspierają modlitewnie kapłanów. Dziękujemy pięknie za zamawiane Msze Święte w naszej intencji i każdy gest pomocy i wsparcia względem nas.

4.   W dniach 1-2 maja w kaplicy w Starościcach odbędzie się modlitwa Jerycho Różańcowe. Szczegóły będą przekazane w następną niedzielę.

5.   Zapraszamy do korzystania z prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” jest umieszczona adhortacja apostolska Ojca Św. Franciszka o powołaniu do świętości w świecie współczesnym.

6.   Zespół Szkół im. Simona Bolivara organizuje Dzień otwarty. Zainteresowanych zapraszamy 24 kwietnia (wtorek) na godz. 10.00.