Ogłoszenia 2 IX 2018

  1. Przeżywamy wspólnie w Kościele XXII Niedzielę zwykłą w roku liturgicznym.
  2. Dzisiaj w I Niedzielę miesiąca września modlimy się w następującej intencji: „Aby młodzież na kontynencie afrykańskim miała dostęp do edukacji i pracy we własnej ojczyźnie”. Ze względu na uroczystości dożynkowe wystawienie Najśw. Sakramentu odbędzie się w dniu dzisiejszym po Mszy Św. o godz. 18.00.
  3. W bieżącym tygodniu wypada I Piątek miesiąca września. Z sakramentu pokuty można skorzystać zawsze przed Mszą Św. pół godziny wcześniej. Zapraszamy.
  4. W sobotę, 8 września obchodzimy w Kościele święto Narodzenia NMP. Msze Św. będą w tym dniu sprawowane w naszym kościele o godz. 8.00 i 18.00. Po każdej Mszy Św. odbędzie się poświęcenie ziarna siewnego.
  5. 3 września, tj. w poniedziałek o godz. 8.15 będzie sprawowana Eucharystia dla wszystkich szkół na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci, naszą młodzież oraz nauczycieli i wychowawców, aby rozpocząć czas nauki i pracy z Panem Bogiem.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 10.45 na Mszy Św. odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla najmłodszych klas. Zapraszamy dzieci i ich rodziców.
  7. W przyszłym roku w miesiącu czerwcu odbędzie się bierzmowanie młodzieży z naszej parafii. Zapraszamy, aby przyjąć sakrament bierzmowania chętnych. Mamy w szczególny sposób na uwadze młodzież z klas ósmych i trzecich gimnazjalnych.
  8. Zapraszamy do udziału w turnieju piłkarskim o Puchar Ks. Proboszcza parafii Milejów. Turniej odbędzie się 15 września, tj. w sobotę na stadionie TUR-a o godz. 16.00. Rozgrywki odbędą się w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa i gimnazjum. Grają drużyny 6-cioosobowe. Zgłoszenia drużyn przyjmują: p. Leszek Kowalski, p. Rafał Onyszko i p. Ryszard Kurzępa.
  9. W dzisiejszą niedzielę we wszystkich kościołach naszej archidiecezji zbierane są ofiary do puszek na Fundusz wspierania Nauki Chrześcijańskiej. Zechciejmy i my wesprzeć to piękne dzieło krzewienia wiary katolickiej.