Ogłoszenia 15 lipiec 2018r.

1. Dzisiaj przeżywamy obecnie 15 Niedzielę Zwykła w roku liturgicznym

2. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę to wydarzenie, które od 40 lat mobilizuje tych, którzy chcą przeżyć szczególne rekolekcje w drodze, gdzie można połączyć trudy marszu z modlitwą w niezliczonych intencjach. Zwracamy się w szczególny sposób do ludzi młodych, aby rozpoznali drogę swego powołania i mogli się bardzie zaprzyjaźnić z Panem Bogiem. Otaczamy młodzież szczególną modlitwą, która jest nadzieją Kościoła. Prosimy, tak jak co roku, o zapisy w zakrystii, koszt uczestnictwa 75zł.
Można również skorzystać, tak jak zawsze, z Funduszu „Idę z Tobą”, który polega na przekazaniu intencji i ofiary, która jest wsparciem dla uboższych uczestników pielgrzymki. W ubiegłym roku Fundusz wsparło ponad 1000 osób i jest wiele łask otrzymanych od Pani Jasnogórskiej.

3. W liturgii kościoła zbliża się wspomnienie świętego Krzysztofa, który jest opiekunem i patronem kierowców i podróżnych. Zwracamy się do Pana Boga i modlimy się, abyśmy zawsze dotarli do wybranego celu. Św. Krzysztof jest nam wspomożycielem w naszych podróżach. Tak jak co roku, w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej, odbędzie się poświęcenie pojazdów. Składane ofiary będą przeznaczę na środki transportu dla misjonarzy.

4. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za przekazane ofiary na ogrodzenie cmentarza. Dziękujemy również za trud zbierania ofiar tym wszystkim, którzy współpracują na rzecz parafii.