Ogłoszenia 15 IV 2018

1. Dzisiaj w Kościele przeżywamy wspólnie III Niedzielę Wielkanocną. Nadal wypełnia nas radość płynąca z doświadczenia mocy Chrystusa Zmartwychwstałego. To dzięki niej stajemy się wolni i wezwani do ciągłego trwania przy Chrystusie.

2.   W przyszłą niedzielę Dobrego Pasterza – obchodzimy dzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele i początek tygodnia modlitw w intencji kapłanów.

3.   Grupa Kręgu Biblijnego istniejąca w naszej Parafii od 5 lat, zaprasza wiernych na spotkania z Pismem Świętym w każdy czwartek po wieczornej Mszy Świętej. Zachęcamy wiernych, aby wychodząc z kościoła zabrali do domu fragment Słowa Życia.

4.   Zespół Szkół im. Simona Bolivara organizuje Dzień otwarty. Zainteresowanych zapraszamy 24 kwietnia (wtorek za tydzień) na godz. 10.00.